Webové stránky Rödl & Partner používají technické soubory cookie a technologii sledování (tracking) bez použití souborů cookie pro účely vedení anonymních statistik o návštěvnosti. Tyto technologie nám umožňují vylepšovat naše webové stránky a kvalitu uživatelského prostředí. Máte právo odmítnout používání těchto technologií pro statistické účely. Více informací naleznete ZDE.Personální poradenství

PrintMailRate-it


Společnost Rödl & Partner Consulting & Valuation, s.r.o. byla založena 1. 1. 1999 a personální poradenství představuje od počátku jednu z hlavních oblastí v naší paletě služeb. Víme, že vysoce kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci jsou základem úspěšného podnikání. To platí především pro podnikání v oborech a strukturách, kde know-how zaměstnanců tvoří jediný kapitál firmy. Využíváme dostupné moderní metody i dlouholeté praktické dovednosti.

RPO – Recruitment Process Outsourcing

Realizace procesu náboru jednatelů firem anebo zaměstnanců externím specializovaným partnerem. Vyhledáváme personál zpravidla na vyšších úrovních z nejrůznějších oborů v rámci České republiky. Naší filosofií při procesu recruitmentu je poznání firemní struktury a kultury. Provádíme analýzu a hodnocení současného stavu, na základě těchto znalostí vybíráme odpovídající kandidáty a podporujeme při výběru vhodných pracovníků. V mnohých případech bývá součástí náboru rozkrytí kulturních odlišností. 

OPO – Outplacement Process Outsourcing

Realizace procesu pomoci společnostem zvládnout organizační změny spojené s propouštěním, a to jak v případě hromadných propouštění, tak i v případě odchodů jednotlivců. Zpravidla kombinujeme formu individuálního přístupu s formou skupinového školení. V rámci této služby pomáháme zaměstnavateli a zaměstnancům lépe zvládnout organizační změny, zorientovat se na trhu práce v souladu s aktuálními podmínkami. Outplacement je využíván nejen v době krize při uzavírání části anebo celého podniku, avšak i při fúzi či akvizici.

Interdisciplinární spolupráce

I v oblasti personálního poradenství úzce spolupracujeme s dalšími odděleními kanceláře, s advokáty nejčastěji v oblasti pracovního práva, s daňovými poradci např. při angažmá manažerů v zahraničí, v neposlední řadě s auditory v případě ověřování kvality zpracování testů pro obsazení finančních pozic.

 HR MEZIOBOROVÁ SPOLUPRÁCE

 Referenční listina

 HR NEWS

Deutschland Weltweit Search Menu