Webové stránky Rödl & Partner používají technické soubory cookie a technologii sledování (tracking) bez použití souborů cookie pro účely vedení anonymních statistik o návštěvnosti. Tyto technologie nám umožňují vylepšovat naše webové stránky a kvalitu uživatelského prostředí. Máte právo odmítnout používání těchto technologií pro statistické účely. Více informací naleznete ZDE.Business process outsourcing

PrintMailRate-it
V dnešním globalizovaném světě je trend, aby se každá společnost primárně  zaměřovala na své  podnikání a veškeré podpůrné administrativní činnosti svěřila do rukou odborníků, specialistů na tuto oblast

Business process outsourcing je integrální součástí nabídky služeb společnosti Rödl & Partner v České republice. Naši specialisté mají zkušenosti a znalosti z účetnictví, výkaznictví a tvorby rozpočtů či prognóz, a to i z mnohaleté vlastní praxe mimo oblast poradenství jako odborníci v podnikatelské sféře. Naši specialisté pracují i na společných mezinárodních projektech a kromě rodné češtiny komunikují anglicky, německy a někteří také rusky.

Při poskytování poradenských služeb využíváme synergického efektu díky úzké spolupráci s ostatními odděleními naší kanceláře.

V České republice působíme již od roku 1991 v pobočkách v Praze a Brně. Mezi naše klienty patří české i nadnárodní společnosti z různých oborů podnikání od poskytování služeb, maloobchody, pronájem nemovitostí až po výrobní společnosti.

Deutschland Weltweit Search Menu