Webové stránky Rödl & Partner používají technické soubory cookie a technologii sledování (tracking) bez použití souborů cookie pro účely vedení anonymních statistik o návštěvnosti. Tyto technologie nám umožňují vylepšovat naše webové stránky a kvalitu uživatelského prostředí. Máte právo odmítnout používání těchto technologií pro statistické účely. Více informací naleznete ZDE.Právní poradenství v národní i mezinárodní perspektivě

PrintMailRate-it
Právní poradenství je klíčovou oblastí nabídky služeb společnosti
Rödl & Partner v České republice. 

Naše právní oddělení tvoří hluboce kvalifikovaní odborníci v jednotlivých právních oborech. Tato devíza umožňuje naší společnosti poskytovat právní služby na nejvyšší úrovni a maximálně podpořit naše klienty v jakékoli výzvě, které čelí.

Globální pomoc

Naše klienty podporujeme jak na národní, tak
i mezinárodní úrovni. S více než 100 pobočkami po celém světě nabízíme 360° právní pomoc v jakémkoli časovém pásmu.
 

Více než jeden tým

Při poskytování poradenských služeb jsme schopni propojit právní tým s odborníky v jiných oblastech. Tato multidisciplinární povaha našich týmů nám umožňuje kombinovat právní, daňové, pracovní poradenství a auditorské dovednosti. Vyvíjíme řešení na míru našich klientů.

V České republice s tradicí od roku 1991

V České republice působíme již od roku 1991
v pobočkách v Praze a Brně. Z našeho dlouholetého působení na českém trhu si každoročně odnášíme mnoho zkušeností, ale i poučení. I my se stále učíme a jako dynamický poradenský tým své cenné zkušenosti předáváme našim klientům.
Deutschland Weltweit Search Menu