Webové stránky Rödl & Partner používají technické soubory cookie a technologii sledování (tracking) bez použití souborů cookie pro účely vedení anonymních statistik o návštěvnosti. Tyto technologie nám umožňují vylepšovat naše webové stránky a kvalitu uživatelského prostředí. Máte právo odmítnout používání těchto technologií pro statistické účely. Více informací naleznete ZDE.Omezení odpovědnosti

PrintMailRate-it

Informace obsažené na tomto webu slouží pro obecné informační účely a neodkazují na konkrétní situaci fyzické nebo právnické osoby. Nepředstavuje žádné právní ani daňové poradenství. Tento obsah nemůže nahradit konkrétní rady odborníků v konkrétních jednotlivých případech. Na základě těchto informací by nikdo neměl jednat bez náležitého odborného poradenství a důkladného prozkoumání příslušné situace. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za rozhodnutí přijatá uživatelem na základě výše uvedených informací.

 

Navzdory maximální opatrnosti při výběru informací zveřejněných na tomto webu nepřijímáme žádnou odpovědnost, pokud nebudou přesné, aktuální a úplné. Rödl & Partner si vyhrazuje právo kdykoli bez zvláštního upozornění měnit, doplňovat, mazat nebo aktualizovat informace, produkty nebo služby zveřejněné na tomto webu.

 

Zejména informace zveřejněné na tomto webu nepředstavují z naší strany závaznou nabídku smlouvy. Pokud není výslovně uvedeno, uživatelé nemohou prostřednictvím tohoto webu odesílat nabídky ani zadávat objednávky.

 

Rödl & Partner nepřijímá žádnou odpovědnost za obsah webových stránek, na které odkazuje tento web a které zřizují třetí strany. Pouze jejich poskytovatel odpovídá za nezákonný, nesprávný nebo neúplný obsah a za jakékoli škody vzniklé v důsledku použití nebo nepoužití informací obsažených na webových stránkách propojených s tímto webem.

 

Autorské právo na tuto webovou stránku vlastní společnost Rödl & Partner, Norimberk. Všechna práva vyhrazena. Duplikace prostřednictvím stahování na trvalá datová média a / nebo výtisk na papíře i do oběhu je povolena pouze u materiálů s výslovným pozváním. Jakékoli další použití materiálu chráněného autorskými právy je bez našeho písemného souhlasu zakázáno.

 

Veškeré stávající nebo budoucí právní vztahy podléhají výhradně německému právu a podléhají pouze jurisdikci německých soudů.

Deutschland Weltweit Search Menu