Webové stránky Rödl & Partner používají technické soubory cookie a technologii sledování (tracking) bez použití souborů cookie pro účely vedení anonymních statistik o návštěvnosti. Tyto technologie nám umožňují vylepšovat naše webové stránky a kvalitu uživatelského prostředí. Máte právo odmítnout používání těchto technologií pro statistické účely. Více informací naleznete ZDE.Ocenění

PrintMailRate-it

Mezinárodní poradenská kancelář Rödl & Partner, jež poskytuje služby ve všech oblastech podnikání, dokáže jedinečným způsobem propojit interdisciplinární přístup s mezinárodní působností. Využívá tak globálně znalostí místních poměrů, přičemž je schopna zajistit jednotnou a vysokou kvalitu poskytovaných služeb ve všech zemích světa. O tom svědčí i celá řada ocenění.

 Právnická firma roku 2023 v České republice                                                                                  
Rödl & Partner má opět důvod k oslavě. V žebříčku firem Právnická firma roku se po dvanácté v řadě stal držitelem ocenění Právnická firma roku v daňovém právu a potvrdil tak své špičkové kvality v tomto oboru. Zároveň byl oceněn v dalších kategoriích. Jako velmi doporučovaná firma v oboru zdravotnického práva a jako doporučovaná firma v právu obchodních společností, v oblasti developerských a nemovitostních projektů, v řešení sporů a arbitrážích a v oboru logistiky a dopravních staveb.

 Právnická firma roku 2022 v České republice                                                                                  
Rödl & Partner opět oslavuje úspěch. V žebříčku firem Právnická firma roku se po jedenácté v řadě stal držitelem ocenění Právnická firma roku v daňovém právu a potvrdil tak své špičkové kvality v tomto oboru. Zároveň byl oceněn v dalších kategoriích. Jako velmi doporučovaná firma v oborech logistika a dopravní stavby a zdravotnické právo a jako doporučovaná firma v právu obchodních společností, v oblasti developerských a nemovitostních projektů, ve fúzích a akvizicích a v řešení sporů a arbitrážích.

 Právnická firma roku 2021 v České republice                                                                                    
Rödl & Partner slaví desítku. V žebříčku firem Právnická firma roku se podesáté v řadě stal držitelem ocenění Právnická firma roku v daňovém právu a potvrdil tak své špičkové kvality v tomto oboru. Zároveň byl oceněn v dalších kategoriích.

 Právnická firma roku 2020 v České republice                                                                                  
Rödl & Partner se podeváté v řadě stal držitelem ocenění Právnická firma roku 2020 v oboru daňového práva. Zároveň byl oceněn již podruhé jako Velmi doporučovaná kancelář v oblasti logistiky a dopravních staveb.

 Právnická firma roku 2019 v České republice                                                                            
Rödl & Partner opět sklízí úspěchy v prestižním žebříčku firem Právnická firma roku. Poosmé za sebou získal ocenění Právnická firma roku 2019 v daňovém právu. Současně je Velmi doporučovanou kanceláří pro obor logistiky a dopravních staveb.

 Daňař & daňová firma roku 2019: Ocenění pro Rödl & Partner                                                             
Rödl & Partner si z 10. ročníku soutěže Daňař a daňová firma roku 2019 odnáší hned několik ocenění. Zaznamenal úspěch v kategoriích Daňová naděje, Daňař roku / Správa daní, Největší poradenská firma roku 2019 a Nejžádanější zaměstnavatel v daních. Daňová poradkyně Andrea Kubáňová byla oceněna jako „DAŇOVÁ NADĚJE 2019“. Skvělé 2. místo v prestižní kategorii DAŇAŘ ROKU / SPRÁVA DANÍ“ patří advokátovi Jakubovi Šotníkovi. Rödl & Partner obsadil vynikající 2. místo v žebříčku „NEJVĚTŠÍ PORADENSKÁ FIRMA ROKU 2019“ podle tržeb a celkového počtu zaměstnanců.

I letošní ročník firemního žebříčku Právnická firma roku přinesl mezinárodní poradenské kanceláři Rödl & Partner úspěch.
Rödl & Partner posedmé je posedmé Právnickou firmou roku v daňovém právu. 

Jubilejní desátý ročník firemního žebříčku Právnická firma roku znamená pro Rödl & Partner šesté ocenění Právnická firma roku v oboru daňového práva, stejně jako Velmi doporučovaná kancelář
v pracovním právu a Doporučovaná kancelář v právu obchodních společností a v oboru restrukturalizace a insolvence.
 
Kancelář Rödl & Partner dosáhla v devátém ročníku prestižního žebříčku Právnická firma roku na příčku nejvyšší. Popáté Rödl & Partner získal ocenění Právnická firma roku v oboru daňového práva. Současně byl oceněn jako velmi Doporučovaná kancelář v pracovním právu a doporučovaná kancelář
v právu obchodních společností.

Osmý ročník firemního žebříčku Právnická firma roku přinesl mezinárodní poradenské kanceláři Rödl
& Partner obrovský úspěch. Kancelář Rödl & Partner získala počtvrté za sebou titul Právnická firma roku v oboru daňového práva. Podařilo se jí tak navázat na úspěchy z předchozích let a počtvrté
za sebou byla vyhodnocena jako nejlepší kancelář v dané kategorii. Současně byla oceněna jako Doporučovaná kancelář v kategoriích právo obchodních společností, developerské a nemovitostní projekty a restrukturalizace a insolvence.

Sedmý ročník soutěže Právnická firma roku 2014 a ocenění pro Rödl & Partner v podobě třetího titulu
v řadě Právnická firma roku v oboru daňového práva.
Rödl & Partner tak dosáhl v letošním ročníku prestižní soutěže na příčku nejvyšší a společnost tak navázala na úspěchy z předchozích let. 

Šestý ročník soutěže Právnická firma roku 2013 přinesl mezinárodní poradenské kanceláři Rödl
& Partner významný úspěch. Kancelář Rödl & Partner opět potvrdila svoji kvalitu, když obhájila loňské prvenství v oboru daňového práva. Současně byla vyhodnocena jako Doporučovaná kancelář
v kategoriích právo obchodních společností, developerské a nemovitostní projekty a fúze a akvizice.

Mezinárodní poradenská kancelář Rödl & Partner zaznamenala velký úspěch, který jí přinesl pátý ročník soutěže Právnická firma roku. Kancelář Rödl & Partner získala ocenění nejvyšší, když se stala Právnickou firmou roku 2012 v kategorii daňového práva. Podařilo se jí tak navázat na úspěchy
z předchozích let, kdy se v této oblasti pravidelně umisťovala na předních příčkách.
 

 AKTUÁLNĚ ZE ZAHRANIČÍ

Kontakt

Contact Person Picture

Ing. Jana Švédová

PR Manager

+420 236 163 111

Poslat e-mail

Deutschland Weltweit Search Menu