Webové stránky Rödl & Partner používají technické soubory cookie a technologii sledování (tracking) bez použití souborů cookie pro účely vedení anonymních statistik o návštěvnosti. Tyto technologie nám umožňují vylepšovat naše webové stránky a kvalitu uživatelského prostředí. Máte právo odmítnout používání těchto technologií pro statistické účely. Více informací naleznete ZDE.O nás

PrintMailRate-it

Rödl & Partner – pevné spojení se středně velkými podniky světového významu

Naše advokáty, d​aňové poradce, auditory, účetní, podnikové poradce a odborníky z řad IT najdete ve  110 pobočkách v téměř 50 zemích světa. Celkem v nich pracuje 5 800 kolegů.

V České republice působí Rödl  & Partner od roku 1991 v pobočkách v Praze a Brně. Poradenský servis zde poskytuje více než 320 specialistů propojujících právní, daňové, auditorské, účetní a podnikové sféry poradenství. 

Rödl & Partner je držitelem prestižního ocenění Právnická firma roku v letech 2012 až 2023 v oboru daňového práva.

Jedinečná kombinace

Jedinečná kombinace Rödl & Partner není pouhým uskupením jen samotných advokátů, jen daňových poradců, jen auditorů, účetních nebo podnikových poradců. Naši odborníci jsou ve velmi úzké součinnosti, průřezově všemi obory. Uvažujeme z pohledu trhu a klienta a týmy tvoříme tak, aby byly schopné dovést klienty k úspěšné realizaci jejich cílů.
Jedinečnost nespočívá pouze v komplexitě poradenské činnosti ani v mezinárodním zaměření a ani v obzvlášť silném zastoupení u klientů z řad německých rodinných podniků. Jedinečnost spočívá v jejich kombinaci. Sotva najdete další poradenskou firmu, která nabízí takto komplexní mezinárodní poradenství.
  • Ocenění

    Potvrzení kvality našich služeb

 linkedin

Kontakt

Contact Person Picture

JUDr. Petr Novotný, Ph.D.

advokát

Managing Partner

+420 236 163 770

Poslat e-mail

Pobočka Praha

Platnéřská 191/2
110 00 Praha 1
Česká republika

+420 236 163 111

Pobočka Brno

Květná 178/34
603 00 Brno
Česká republika

+420 530 300 500
Deutschland Weltweit Search Menu